Zespół trenerski

 Najbliższą edycję Szkoły Trenerów Grup Wsparcia poprowadzą:

 IMG 20210630 062507 837

Katarzyna Dołęgowska-Urlich  

trenerka, pomysłodawczyni i współzałożycielka "Stu Pociech". Od wielu lat prowadzi grupy wsparcia dla rodziców, zwłaszcza matek.  Tworzy i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz grupy wsparcia i rozwoju dla rodziców.  Wspólautorka ogólnopolskiego programu adresowanego do młodych matek "Urodziłam życie". Obecnie szkoli trenerki grup "Urodziłam życie" i superwizuje ich pracę. Od początku zaangażowana w tworzenie i realizację Szkoły Trenerów Grup Wsparcia. Superwizuje pracę trenerów grup wsparcia.
Absolwentka animacji kultury UW, socjoterapii, szkoły trenerów i licznych szkoleń z zakresu pracy z grupą.
Nieustannie zadziwia ja jaką siłą daje grupa.

Jest mamą trójki dzieci: Maćka, Hani i Jaśka.

 

DSC 8578x 74

Janka Rykowska 

Psycholożka, interwentka kryzysowa, trener. Przez pięć lat pracowała z młodzieżą autystyczną, a potem przez dziesięć lat była konsultantem w Instytucie Gallupa. Ukończyła Szkołę Treningu Grupowego, Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej oraz Studium pomocy psychologicznej dla par. 

Jest realiztorką Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Od września 2014 w zespole  Stu Pociech prowadzi warsztaty psychoedukacyjne, grupy wsparcia dla rodziców, konsultacje psychologiczne i treningi interpersonalne. Jest współautorką i realizatorką  wielu grup wsparcia dla rodziców . Prowadzi GROM - grupę rozwoju osobistego matek- grupę wsparcia dla matek " komandosek codziennosci", Strefę Mocy - grupę wsparcia dla rodziców, " Moje dziecko mnie złosci" itd..

Współprowadzi Szkołę Trenerów Grup Wsparcia od samego poczatku jej istnienia. Prowadzi także superwizje dla trenerów prowadzących grupy wsparcia.
Jest mamą trzech córek: Marylki, Hańci i Lulki.

 DSC 1853x 12cc

  Maria Smereczyńska 

 Od 2020 r.  pracuje w Fundacji Sto Pociech w zespole psychoedukacji. Prowadzi grupy wsparcia, warsztaty i seminaria dla rodziców. Ukończyła Szkołę dla Rodziców i Wychowawców stopień I, Szkołę Trenerów Grup Wsparcia dla Rodziców w Fundacji Sto Pociech, a w 2018 r. szkolenie trenerskie Fundacji FamilyLab Polska. Absolwentka PWSFTviT w Łodzi na kierunkach: Wyższe Studium oraz Realizacji Telewizyjnej. W latach 2006 – 2020 pracowała jako montażystka telewizyjna i filmowaPrywatnie mama dwóch synów.

 

Szkołę Trenerów Grup Wsparcia współtworzyli:

Krzysztof Górski
psychoterapeuta, trener. Współtworzył program i przez pierwszych 5 edycji prowadził Szkołę. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz par w Śródmieściu i na Bemowie.

Magdalena Bylka-Górska
psychoterapeutka, współwórczyni Szkoły. Zaangażowana w szkolenie trenrek grup wsparcia "Urodziłam życie"

Superwizje

Wszystkie edycje Szkoły są prowadzone pod stała superwizją trenera i superwizora rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

 

O SZKOLE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

ZESPÓŁ TRENERSKI

HARMONOGRAM, CENNIK, ZGŁOSZENIA

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top