Moje dziecko mnie złości - warsztat trenerski

Jeśli

  • jesteś trenerem,
  • pracujesz z grupami rodziców,
  • uczysz się prowadzenia warsztatów psychologicznych
  • chcesz rozwijać się jako trener, profesjonalista i człowiek

to zapraszamy Cię do udziału w trzydniowym warsztacie “train the trainers” dotyczącym radzenia sobie ze złością w relacji rodzicielskiej.

W ramach szkolenia:

  • otrzymasz narzędzia do prowadzenia dwudniowego warsztatu psychologicznego “Moje dziecko mnie złości” jak i krótszych form warsztatowych 
  • poszerzysz swoją wiedzę dotyczącą pracy ze złością i innymi trudnymi uczuciami
  • otrzymasz szczegółowy scenariusz prowadzenia warsztatu wraz z materiałami dla uczestników
  • nabierzesz kompetencji w pracy warsztatowej z rodzicami.

O warsztacie "Moje dziecko mnie złosci"

Warsztat "Moje dziecko mnie złości" powstał w Fundacji Sto Pociech blisko 10 lat temu. Zrealizowaliśmy prawie 50 edycji. Wzięło w nim udział około 500 rodziców. To najbardziej popularny warsztat stworzony przez nas dla rodziców. W kompleksowy, przystępny sposób rodzice oswajają uczucie złości tak, aby korzystać z niego w relacjach z dzieckiem i bliskimi w sposób pozytywny, a nie raniący.

link do opisu warsztatu "Moje dziecko mnie złości"

 http://stopociech.pl/s/index.php/psychoedukacja/dla-rodzicow/265-moje-dziecko-mnie-zoci

zlosc99 1

16 - 18 lutego 2024,  piątek godz 10.00 -17 , sobota 9.00 -17.00 , niedziela 9.00 -16.00

Cena: 1850 zł

Zespół prowadzący:

KDU strona

Katarzyna Dołęgowska-Urlich  – trenerka, absolwentka animacji kultury UW, socjoterapii i szkoły trenerów umiejętności psychospołecznych. Pomysłodawczyni i współzałożycielka "Stu Pociech". Współtwórczyni warsztatów i grup dla kobiet, rodziców i par oraz szkoleń dla profesjonalistów pracujących z rodzicami. W tym, wraz z Magdą – grupy Urodziłam Życie. Obecnie w Stu Pociechach prowadzi warsztaty i grupy wsparcia dla rodziców, grupy dla kobiet oraz Szkołę Trenerów Grup Wsparcia i warsztaty dla profesjonalistów. Superwizuje trenerów pracujących z rodzicami.

JR strona

 Janka Rykowska - Psycholog, ukończyła Szkołę Treningu Grupowego, Szkołę dla Rodziców i wychowawców , Studium interwencji kryzysowej a także Studium pomocy psychologicznej dla par. Ukończyłą też kursy Terapii skoncentrowanej na rozwizaniach TSR i Psychotraumatologii. Przez pięć lat pracowała z młodzieżą autystyczną, a potem przez dziesięć lat była konsultantem w Instytucie Gallupa.  Od września 2014 w zespole psychoedukacji Stu Pociech współprowadzi warsztaty psychoedukacyjne i grupy wsparcia dla rodziców i treningi interpersonalne. Współprowadzi Szkołę Trenerów Grup Wsparcia. Pracuje pod stałą suprwizją.

Fundacja sto Pociech jest wpisana do Rejesrtu Instytucji Szkoleniowych. 

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz, dokonać wpłaty zaliczki w wysokosci 500  zł na konto fundacji oraz wysłać informację o dokonanej wpłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia:  wypełnij formularz

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

  • Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać "warsztat trenerski - złość"

Regulamin uczestnictwa 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top