Urodziłam życie - warsztat trenerski

Jeżeli jesteś trenerką, pracujesz z grupami, 
jeżeli jesteś mamą, 
jeżeli bliskie są ci sprawy młodych mam 
i chciałabyś poprowadzić dla nich grupę wsparcia i rozwoju,
to zapraszamy na czterodniowy warsztat do Stu Pociech 
pt. Urodziłam życie - warsztat trenerski.

W trakcie tych czterech dni będziecie mogły:
nauczyć się prowadzenia grupy dla kobiet - mam małych dzieci (do 10 m-ca ż.),
przyjrzeć się specyfice takiej grupy,
poznać sposoby pracy z grupą,
poszerzyć swoja wiedzę na tematy związane z cyklem życia rodziny, więzi, kryzysu związanego ze zmianą itp.
przygotować siebie jako prowadzącą taką grupę: przyjrzeć się swoim motywacjom, osobistym celom, zasobom i obawom.

Zapraszamy do wspólnej pracy :)

TERMIN: 8-9 i 15-16 marca 2024, godziny: piątki 9.00-18.00, soboty 9.00-16.00 (warsztat trwa łacznie 4 dni.)

Cena:  1900 zł

Gwarancją miejsca w grupie jest wpłata zaliczki wysokości 400 zł i przesłanie nam potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin wpłaty całej kwoty to 16.02.2024.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty warsztatowej, napisz nam o tym.

Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się grupa min. 10 osób

Wypełnij formularz

Przy zgłoszeniu prosimy podać krótką informację o sobie oraz swojej motywacji do uczestnictwa w tym warsztacie.

 Fundacja Sto Pociech jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. 

prowadzący:

Kasia Dołęgowska-Urlich – trenerka, absolwentka animacji kultury UW, socjoterapii i szkoły trenerów umiejętności psychospołecznych. Pomysłodawczyni i współzałożycielka "Stu Pociech". Współtwórczyni warsztatów i grup dla kobiet, rodziców i par oraz szkoleń dla profesjonalistów pracujących z rodzicami. W tym, wraz z Magdą – grupy Urodziłam Życie. Obecnie w Stu Pociechach prowadzi warsztaty i grupy wsparcia dla rodziców, grupy dla kobiet oraz Szkołę Trenerów Grup Wsparcia i warsztaty dla profesjonalistów. Superwizuje trenerów pracujących z rodzicami.

Magda Bylka-Górska – psychoterapeutka i trenerka. Ukończyła szkołę psychoterapii Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, szkołę trenerów INTRA oraz Szkołę Treningu Grupowego. Od kilkunastu lat wspiera matki i rodziców w okresie ciąży, po porodzie i później w wyzwaniach wychowawczych. Najpierw przez 6 lat w fundacji Rodzić po Ludzku w szkole rodzenia, następnie w fundacji Sto Pociech. Współtwórczyni warsztatów i grup dla kobiet, rodziców i par oraz szkoleń dla profesjonalistów pracujących z rodzicami. W tym, wraz z Kasią – grupy Urodziłam Życie. Obecnie w Stu Pociechach prowadzi psychoterapię indywidualną i konsultacje psychologiczne oraz szkoli profesjonalistów.

Od prowadzących warsztaty:

Po latach pracy z grupami mam, po wielu spotkaniach z dziesiątkami kobiet, jesteśmy gotowe podzielić się naszym doświadczeniem i zachęcić Was do organizowania i prowadzenia takich spotkań.

z ankiety jednej z uczestniczek:
Urodzenie dziecka jest momentem prawdziwej konfrontacji: powinnam być jakaś, powinnam być wyrabiająca się matką, mieć jakiś słynny macierzyński instynkt - a nie wiem nic. I boje się tego, że nie wiem. W takim momencie czas zarezerwowany na badanie siebie, zadawanie sobie pytań, kim jestem, czego chcę, czego potrzebuję - jest bezcenny. A spotkanie innych kobiet, które mają podobnie to niesamowita ulga.

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top