Granice w praktyce

Zapraszamy na warsztat dla dorosłych o tym, jak stawiać granice, czyli min.: prosić, odmawiać, komunikować swoje zdanie. To, co wyróżnia ten warsztat to jego forma – zaproponujemy zestaw praktycznych ćwiczeń, by uczestnicy mogli w bezpiecznej przestrzeni potrenować asertywną komunikację.

Spotkania z rodzicami na prowadzonych w naszej Fundacji grupach i warsztatach pokazują, że często dorośli znają teorię i mają wiedzę o stawianiu granic, ale w życiu codziennym nadal napotykają trudności w ich wyrażaniu, egzekwowaniu w satysfakconujący dla siebie sposób. Stawianie granic jest umiejętnością i jak każda umiejętność potrzebuje treningu i praktyki, dlatego zapraszamy do ćwiczeń, do kontaktu ze sobą, ze swoim ciałem w konkretnych sytuacjach, w bezpiecznej przestrzeni.

 Warsztat składa się z dwóch trzygodzinnych spotkań w odstępie tygodnia. 

UWAGA: zapraszamy w luźnych wygodnych strojach, na sali będziemy w skarpetkach

 

TERMIN: 

 

PROWADZĄCE:

Katarzyna Gałązka, Maria Smereczyńska

KOSZT: 250 zł

 

Zgłoszenia:  wypełnij formularz

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i dokonać wpłaty na konto oraz wysłać informację o dokonanej wpłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi.

 

Regulamin uczestnictwa 

Back to Top