Konsultacje psychologiczne dla rodziców

Jesteś rodzicem.
Chcesz po prostu porozmawiać ze specjalistą, zadać kilka pytań. Potrzebujesz porady, spokojnego obejrzenia tego, co Cię niepokoi. 
Zapraszamy wszystkich rodziców na  konsulatcje ze specjalistami z zespołu psychoedukacyjnego w Stu Pociechach. 


Cena 180 zł. 

Kontakt: Zapisy odbywaja się przez formularz 

Konsultacje prowadzą:

Katarzyna Dołęgowska-Urlichtrenerka, absolwentka animacji kultury UW, socjoterapii i szkoły trenerów umiejętności psychospołecznych. Pomysłodawczyni i współzałożycielka "Stu Pociech". Współtwórczyni warsztatów i grup dla kobiet, rodziców i par oraz szkoleń dla profesjonalistów pracujących z rodzicami. W tym, wraz z Magdą – grupy Urodziłam Życie. Obecnie w Stu Pociechach prowadzi warsztaty i grupy wsparcia dla rodziców, grupy dla kobiet oraz Szkołę Trenerów Grup Wsparcia i warsztaty dla profesjonalistów. Superwizuje trenerów pracujących z rodzicami.

Janka Rykowska - psycholożka, interwentka kryzysowowa i edukatorka szkoły dla rodziców, superwizorka trenerów grup wsparcia. Ukończyła Szkołę Treningu Grupowego,   Studium interwencji kryzysowej a także Studium pomocy psychologicznej dla par. Od września 2014 w zespole psychoedukacji Stu Pociech współprowadzi warsztaty psychoedukacyjne i grupy wsparcia dla rodziców i terningi interpersonalne.  Współprowadzi  Szkołę Trenerów Grup Wsparcia. Pracuje pod stałą  superwizją.

  • Marlena Szymczyk -Psycholożka, ukończyła specjalizację kliniczną i osobowości na UKSW, a także Studia Podyplomowe „Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny” na Wydziale Psychologii na UW. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji Sto Pociech, Klubie Terapeutycznym dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców przy Ośrodku Badań i Usług Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Najbardziej zainteresowana jest psychologią więzi, rozwojem osobowości, kształtowaniem się relacji.
  • Asia Soja - Psycholożka, specjalizuje się w psychologii klinicznej dziecka. Doświadczennie zawodowe zdobywała w Poradni Psychologicznej Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Ośrodku Terapeutycznym dla Dzieci, od wielu  lat współtworzy zespół Fundacji Sto Pociechach.

  • Katarzyna Gałązka - Seksuolożka Certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła "Szkołę prowadzenia grup wsparcia" w Fundacji Sto Pociech i studia podyplomowe Seksuologia Praktyczna na uczelni SWPS. Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu rodzicielstwa i edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia i konsultacje dla rodziców, opiekunów, nauczycieli i wychowawców. Prywatnie żona, mama trójki dzieci.

Maria Smereczyńska - konsultacje w zakresie wspracia okołoporodowego- Od 2020 r. po odbyciu dwuletniego stażu pracuje w Fundacji Sto Pociech w zespole psychoedukacji. Prowadzi grupy wsparcia, warsztaty i seminaria dla rodziców. Ukończyła Szkołę dla Rodziców i Wychowawców stopień I, Szkołę Trenerów Grup Wsparcia dla Rodziców w Fundacji Sto Pociech, a w 2018 r. szkolenie trenerskie Fundacji FamilyLab Polska.Absolwentka PWSFTviT w Łodzi na kierunkach: Wyższe Studium oraz Realizacji Telewizyjnej. W latach 2006 – 2020 pracowała jako montażystka telewizyjna i filmowa.Prywatnie mama dwóch synów.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top