Konsultacje psychologiczne dla rodziców z dziećmi (do 5 r.ż.)

Konsultacja to rozmowa z rodzicem lub obojgiem rodziców o tym co stanowi powód ich niepokoju.

Może być tak, że jedna rozmowa będzie pomocna i wystarczająca dla rodziców. Może się okazać, że spotkanie jest wstępnym rozpoznaniem sytuacji i kończy się wspólną decyzją o potrzebie kontynuacji. Cykl spotkań konsultacyjnych daje możliwość głębszego zrozumienia zgłaszanego problemu. Na ogół składa się on z 4-5 spotkań. Pierwsze dwa są zebraniem wywiadu na temat obecnej sytuacji dziecka, jego historii oraz problemów wskazanych przez rodziców. Na kolejne dwa zaproszeni są rodzice z dzieckiem. Cykl spotkań kończy się podsumowaniem procesu diagnostycznego, dającego rodzicom głębsze rozumienie dziecka oraz wspólnym omówieniem tego co dla dziecka i rodziny będzie pomocne w ich codziennym życiu. W sytuacji bardziej złożonych trudności możliwe jest kontynuowanie spotkań lub skierowanie do specjalisty z danego obszaru.

Konsultacje psychologiczne adresowane do rodziców najmłodszych dzieci (od 0 do 5 lat).

Termin: termin spotkania ustalamy indywidualnnie w odpowiedzi na zgłoszenie.

Kontakt:  zapisy na konsultacje odbywają się poprzez formularz>>. Na zgłoszenie odpowiemy poprzez e-mail lub telefonicznie, najszybciej jak to możliwe.

Koszt: Konsultacje są odpłatne - pierwsza 180zł (50min).

Jeśli zaistnieje konieczność odwołania konsultacji (zmiany terminu) to należy to zrobić najpóźniej do godz. 10.00 w dniu konsultacji. Telefonicznie: +48 530 494 027 (pon. - pt. 9.00-15.00) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyżury pełnią:

  • Marlena Szymczyk
  • Psycholg, ukończyła specjalizację kliniczną i osobowości na UKSW, a także Studia Podyplomowe „Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny” na Wydziale Psychologii na UW. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji Sto Pociech, Klubie Terapeutycznym dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców przy Ośrodku Badań i Usług Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Najbardziej zainteresowana jest psychologią więzi, rozwojem osobowości, kształtowaniem się relacji.
  • Asia Soja
    Psycholog, specjalizuje się w psychologii klinicznej dziecka. Doświadczennie zawodowe zdobywała w Poradni Psychologicznej Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Ośrodku Terapeutycznym dla Dzieci, od wielu  lat współtworzy zespół Fundacji Sto Pociechach.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top