Konsultacje psychologiczne dla rodziców - pula spotkań nieodpłatnych

 

Zapraszamy Państwa (indywidualnie oraz w parach rodzicielskich) na konsultacje psychologiczne dla rodziców dzieci w wieku do 18 roku życia.

Zaproszenie kierujemy do rodziców, dla których będzie to pierwszy kontakt z naszą Fundacją, ale także korzystających już z grupowych form pracy w Fundacji Sto Pociech lub naszego Telefonu wsparcia dla mam małych dzieci. Wystarczy potrzeba konsultacji i wsparcia w indywidualnym kontakcie z profesjonalistą.
 
Konsultacje dadzą Państwu możliwość omówienia w kameralnej, bezpiecznej atmosferze Waszych trudności: osobistych, wychowawczych, relacyjnych. Wspólnie poszukamy doraźnych rozwiązań trapiących Was problemów i omówimy inne, możliwe do podjęcia działania zmierzające do ich rozwiązania w przyszłości.
 
W ramach konsultacji przewidujemy w każdym miesiącu - wydzieloną z naszej oferty komercyjnej - pulę nieodpłatnych dla Państwa spotkań, finansowanych - przez Urząd m. st. Warszawy dla jej mieszkańców. W ramach tej puli, w zależności od złożoności sytuacji, jednej osobie poświęcimy jedną do trzech godzin nieodpłatnych konsultacji.

Zapraszamy!


Zgłoszenia przez  formularz kontaktowy
Dodatkowe informacje: 507 599 033
 
Warszawa znak RGB kolorowy projekt wspolfinansuje
 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top