Grupa Ojców

GRUPA OJCÓW 

 

12 spotkań, wtorki 18-21  - nowa grupa (bezpłatna) - start w lutym 2024

Jeśli jesteś ojcem i:

 

Czujesz, że to zadanie, które czasem Cię przerasta?

Zdarza się, że wracasz do domu i marzysz o tym, aby świat wokół się choć na chwilę zatrzymał?

Czasem doświadczasz bezradności w codziennym życiu, w komunikacji z dziećmi?

Obawiasz się, że nie dasz swoim dzieciom tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne? Czasem może wątpisz w siebie jako ojca?

A może po prostu szukasz rozwoju i wzmocnienia - siebie jako osoby, partnera, ojca, aktywistę czy przedsiębiorcę? Chciałbyś przemyśleć to, jakim życiem żyjesz - jak organizujesz swoją codzienność i przejrzeć się w doświadczeniach innych?

Może też przy okazji zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami? Nie zaprzeczać im, ani nie blokować się na nich - tylko przyjąć - wobec siebie i innych mężczyzn, od których poczujesz wsparcie i akceptację. Może ze łzami i łamiącym głosem, a może bez… ?

Zależy ci na budowaniu trwałych więzi ze swoimi bliskimi?

Może przeczuwasz, że mogłoby Ci się przydać wsparcie innych w podobnej sytuacji?

A może nie spodziewasz się niczego dobrego po takiej grupie, a wchodzenie w nową grupę, i to złożoną z samych mężczyzn wydaje Ci się nieprzyjemnym wyzwaniem i trudnym zadaniem?

Jeśli odnajdujesz się choć w części z tych pytań, to zapraszamy - Grupa Ojców jest dla Ciebie!

 

Zapraszamy do spotkania z jej akceptacją i mocą płynącą ze spotkania, wymiany doświadczeń i inspiracji na ciąg dalszy Twojej relacji z samym sobą, Twoimi dziećmi i bliskimi.

Grupa Ojców jest autorskim programem wsparcia dla ojców, wypracowanym w Fundacji Sto Pociech na przestrzeni ponad 12 lat. Łączy formułę grupy wsparcia i warsztatu, inspirując do przemyśleń i wspierając mężczyzn w codziennym życiu. Daje możliwość zaczerpnięcia wzmocnienia, jak i nauki tego, jak czerpać siłę i moc ze spotkania z innymi ludźmi.

Nie mamy konkretnego obrazu, wizji ojcostwa dla Ciebie - ale jesteśmy pewni, że razem wybierzemy się w podróż pogłębiającą Twoje własne zrozumienie tego, kim możesz być jako ojciec.

To nas obecnych i zaangażowanych potrzebują nasze dzieci, jak i nasze związki z bliskimi nam ludźmi!

Zapraszamy!

Grupa Ojców to cykl trzygodzinnych spotkań, które będą się odbywać we wtorki w siedzibie Fundacji Sto Pociech w Warszawie przy ul Freta 20/24a.

Zajęcia poprowadzą trenerzy naszej Fundacji - także ojcowie:

Paweł Ogrodzki - fotograf i trener, absolwent szkoły prowadzenia grup wsparcia i rozwoju Fundacji Sto Pociech. Współorganizator Slot Art Festivalu. Pracuje z ojcami w Fundacji Sto Pociech od 2016 r. Członek Grupy Performatywnej Chłopaki. Prywatnie mąż oraz ojciec Daniela i Weroniki.

Mateusz Wądrzyk - aktor; tutor i mentor w Wolnej Szkole Demokratycznej Bullerbyn; opiekun procesu grupowego; współtworzy i inicjuje kręgi mężczyzn, dzieci i mlodzieży; Członek Grupy Performatywnej Chłopaki. Prywatnie ojciec Zosi i Gai w rodzinie patchworkowej.

 

 więcej o grupach wsparcia

Kontakt z nami:

www.stopociech.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 602 868 871

tel. +48 601 500 775

12 spotkań, wtorki 18-21 - NOWA GRUPA - START w lutym 2024

Grupa dofinansowana przez M. St. Warszawę - przed przyjęciem do grupy organizujemy konsultacje indywidualne.

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie należy wypełnić formularz i czekać na kontakt mailowy.

wypełnij formularz

Regulamin uczestnictwa

 

Uczestnicy o grupie:

Mam to szczęście, że namówiła mnie do udziału w Grupie Ojców moja partnerka. Trzy miesiące temu sam bym tutaj nie przyszedł. Dziś cieszę się, że mogłem podzielić się swoimi doświadczeniami i poznać doświadczenia innych ojców. To była inwestycja we mnie, w moich synów”. (Robert)

“To miejsce, gdzie można pogadać, nauczyć się rozmawiać na innym poziomie z facetami”.

Sposób prowadzenia warsztatów pozwolił w bezpiecznej atmosferze na otwarcie się i osobistą rozmowę bez oceniania i komentarzy, co było ogromnym plusem tych spotkań. Warsztaty skończyłem jako ten sam człowiek, ale uzbrojony w arsenał składający się z wiedzy, przemyśleń i umiejętności; z nowym pozytywnym podejściem do ojcostwa. (Gabriel)

Warto uczestniczyć w grupie ojców choćby dla tego, niezwykłego dla dzisiejszych czasów, poczucia męskiego braterstwa. Kiedyś faceci jednoczyli się wokół ogniska, chorągwi lub innej "męskiej sprawy". A chyba nie ma bardziej męskiej sprawy niż ojcostwo.
(Konrad)

Gorąco polecam Grupę Ojców! Otwiera ona głowę na wiele ważnych spraw w byciu ojcem, synem i partnerem.
(Adam)

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top