Wioska - grupa dla mam dzieci ze specjalnymi potrzebami

Jeśli czujesz, że Twoje dziecko lub dzieci wymagają od Ciebie więcej uwagi, cierpliwości, proces ich wychowania wydaje Ci się trudniejszy niż innych dzieci, które znasz i chciałabyś o tym porozmawiać, zapraszamy Cię na naszą grupę. Jeśli próbujesz opowiedzieć o swoich trudnościach innym rodzicom, ale nie czujesz się dostatecznie zrozumiana, spotykasz się z nieadekwatnymi radami lub bagatelizowaniem, zapraszamy Cię na naszą grupę. Może Twoje dziecko ma chorobę przewlekłą, jest osobą z niepełnosprawnością, może ma diagnozę np. spektrum lub ADHD lub zastanawiasz się, czy warto taką diagnozę zrobić i chciałabyś posłuchac doświadczeń innych mam - zapraszamy Cię na nasze spotkania. 

Wioska to grupa wsparcia, sprawy poruszane na niej to sprawy wnoszone przez uczestniczki. Mogą dotyczyć każdej wrażliwej czy ważnej w danym momencie sprawy, nie tylko kwestii związanych z dziećmi. Nie będziemy oceniać, dawać rad, pouczać, będziemy się słuchać i dzielić własnym doświadczeniem. 

Prowadzenie: Katarzyna Gałązka i Maria Smereczyńska

Grupa składać się będzie z 10 cotygodniowych trzygodzinnych spotkań.

Bedziemy się spotykały w poniedziałki w godzinach 10:00 - 13:00, grupa ruszy prawdopodobnie pod koniec lutego.

Udział w grupie jest darmowy, projekt wspołfinansuje m.st. Warszawa. Zachęcamy uczetników do wspłacenia darowizny na rzecz Fundacji Sto Pociech.

Na spotkania można przyjść z dzieckiem do 6 m.ż.                                                                                                                   
 

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić  formularz i wysłać informację o zapisie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l.

 Przed kwalifikacją do grupy konieczne jest odbycie konsultacji – prowadzące zaproponują termin.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top