Kafejka Stu Pociech

Kawiarnia dla rodziców z dziećmi. Kawiarnia to przyjazna przestrzeń dla rodziców i dzieci, zapraszamy tu uczestników zajęć, grup i wydarzeń. Polecamy też wynajem przestrzeni na urodziny, spotkania towarzyskie i rodzinne.

Czas

Kafejka jest ogólnodostępna od pon. do pt. w godzinach 9.00-15.00. W weekendy zapraszamy do organizacji urodzin i spotkań w kafejce.

IMG 20180804 143313 

Menu

Zapraszamy na:

- pyszne kawy, w tym wyjątkową latte z górą pianki,

- rozmaite herbaty, także specjalne na zimę, z sokiem malinowym i przyprawami korzennymi,

- świeże ciasta i ciasteczka, wytrawne tarty i domowe zupy, pierogi i bułeczki z warzywami,

- do pogryzania soczyste jabłka i suszone owoce, pestki i orzechy,

Nie mając kuchni nie zrealizujemy każdego zamówienia, ale na pewno pomożemy zaspokoić pierwszy głód :) 

 

Przestrzeń

Czeka na Was przytulna sala kafejkowa z kanapami, kolorowe dywany, kosze pełne klocków i zabawek dla maluchów. Znajdziecie tu także mądre i pięknie wydane książki dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy Was także do naszego ogrodu! Zimą na śnieżki i bałwana, wiosną na skoki przez kałuże i radosne obserwacje przyrodnicze :), latem na babki z piasku i fikołki na trawie, jesienią na szuranie w liściach i zbieranie kasztanów ... i na co jeszcze macie ochotę... W ciepłe dni polecamy kawę i herbatę na tarasie.

 

Co się u nas dzieje?

Czasami organizujemy wydarzenia dla rodzin, możesz przyjść do nas na koncert, teatrzyk, spotkanie autorskie lub na zajęcia dla dzieci i rodziców. Aktualnych informacji szukajcie w wydarzeniach na FB Stupociech

 

Organizacja urodzin i spotkań rodzinnych

Możesz zorganizować swojemu dziecku Urodziny w Stu Pociechach, możesz zaprosić do nas swoich gości na rodzinną imprezę okolicznościową np. po chrzcie lub komunii. Możesz też nadrobić towarzyskie zaległości, spotykając się z grupą przyjaciół: wynajem kafejki i ogrodu, wynajem sali Stu Pociech

Kontakt w sprawach kafejkowych:

Tel. 728471678 (prosimy dzwonić pn. - pt. w godzinach 9.00-16.00)

lub a.oczkowska@stopociech

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top