Regulamin Fundacji "Sto Pociech"

 
1. O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA DBASZ TY. O BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH DZIECI DBAMY RAZEM. Zwracaj uwagę na to, co mogłoby być niebezpieczne i REAGUJ OD RAZU.

2. MIEJ OCZY WOKÓŁ GŁOWY. Przesuwając krzesła albo otwierając drzwi sprawdzaj, czy ktoś za nimi nie siedzi. Zanim postawisz gdzieś kubek z gorącą herbatą ZASTANÓW SIĘ, CO ROBISZ I POMYŚL 3 RAZY, czy nie dosięgnie go jakiś maluch.

3. Jeśli widzisz, że jakieś dziecko zachowuje się w sposób, który może być niebezpieczny albo... zanadto rozrabia - NIE WAHAJ SIĘ, KULTURALNIE, ACZ STANOWCZO, ZWRÓCIĆ UWAGI. A potem porozmawiaj z jego rodzicami.

4. Posilaj się i karm dzieci tylko w kafejce. Jeśli zdarzy się, że nabrudzicie,  SPRZĄTAJCIE PO SOBIE OD RAZU (pomocny sprzęt znajdziesz w łazience). Bardzo nam pomożesz, jeśli nie będziesz zostawiać brudnych naczyń gdzie popadnie, ale odniesiesz je we wskazane miejsce.

5. Do sali warsztatowej ZAWSZE WCHODŹ BEZ BUTÓW. Zachęcamy do przynoszenia kapci dla siebie i pociech i korzystania z nich również w kafejce. Dzięki temu śmiało będzie można puścić raczkującego malucha na podłogę.

6. Staramy się o to, by Sto Pociech było miejscem przyjaznym, ALE STOSUJ ZASADĘ OGRANICZONEGO ZAUFANIA! Zdarzyło się, że Sto Pociech odwiedził również złodziej.
Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy zaginione na terenie Fundacji.

7. Na terenie fundacji (w budynku i w ogrodzie) nie mogą przebywać dzieci BEZ OPIEKI DOROSŁYCH. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.

8. Sto Pociech - TO MIEJSCE DO WSPÓŁTWORZENIA - serdecznością, przytomnością, śmiechem, rozsądkiem, namysłem i działaniem. Dawajcie, a będzie Wam dane.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top