Klub Terapeutyczny dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców

W TYM MOMENCIE DZIAŁANIE KLUBU TERAPEUTYCZNEGO ZOSTAŁO ZAWIESZONE. 

Dzieci, którym trudniej jest w pełni osobowo rozkwitnąć, zapraszamy do Klubu Terapeutycznego dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców przy Ośrodku Badań i Usług Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Klub działa w Fundacji Sto Pociech, na ul. Freta 20/24a.


Klub powstał w 1989 roku jako przedsięwzięcie dwóch doświadczonych psychologów klinicznych dziecka: prof. Hanny Olechnowicz i mgr Anny Ciupy. Dzieci mogą znaleźć tu pomoc i wsparcie dla swoich potrzeb rozwojowych.

Do Klubu Terapeutycznego zapraszamy dzieci z problemami rozwojowymi oraz zaburzeniami emocjonalnymi w wieku rozwojowym od 0 do 6 lat, ich rodziców, a także rodzeństwo.

Spotkania ukierunkowane są na swobodną aktywność dziecka, dlatego ich struktura jest bardzo elastyczna. Podczas spotkań rozpoznajemy potrzeby psychologiczne i dążenia dziecka. Oferujemy dziecku możliwość swobodnej aktywności równocześnie proponujemy mu siebie i naszą gotowość do kontaktu. Pomagamy dziecku w przezwyciężaniu jego problemów i wspieramy jego wrodzone umiejętności kierowania własnym rozwojem. Naszą uwagę i działania kierujemy także ku rodzicom, zapewniając im wsparcie, oferując konsultacje oraz możliwość rozbudowania ich kontaktu z dzieckiem.

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top