Dzikie soboty w Stu Pociechach

Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z cyklu Dzikich sobót – na Święto Światła! 💡✨ Co i dlaczego świętujemy? Świętujemy Wasze bycie z nami, Wasze wsparcie, Waszą troskę o Sto Pociech ❤️ Świętujemy Wasz udział w kafejkowej zrzutce i Waszą codzienną życzliwość, a w tym wszystkim chcemy jeszcze trochę przytrzymać zimę i poświętować po zmroku ❄️🌚 ŚWIĘTO ŚWIATŁA to popołudniowa zabawa na granicy zmroku: chcemy rozpocząć ją jeszcze za dnia, a dokończyć spotkanie już po ciemku, bawiąc się światłem, cieniem i blaskiem.

Otworzymy dla Was cały ogród, czekamy ze świetlistymi atrakcjami, poza tym upieczemy razem chlebek, a w ofercie kafejki pojawi się - wyjątkowo! - gorąca czekolada ☕
Dla naszych darczyńców stałych i wszystkich, którzy wsparli ostatnią zrzutkę wejście będzie 🎉bezpłatne 🎉(dostaliście już maila w tej sprawie!). Dla naszych pozostałych fantastycznych Gości bilety w standardowych cenach.

PS Jeśli macie możliwość, by i przy tej okazji nas wesprzeć, kupcie świetlisty bilet – cegiełkę za 300 zł. W jego cenie otrzymacie w kafejce kawę i ciastko. ☕🍰

Dzikie soboty to cykliczne spotkania dla rodzin w ogrodzie Fundacji Stu Pociech. Na zajęciach obserwujemy świat przyrodniczy, doświadczamy, badamy, odkrywamy i towrzymy dzieła sztuki. W międzyczasie bawimy się i odpoczywamy :)

Dzikie soboty to kontynuacja Dzikich wakacji, czyli letnich zdarzeń dla rodzin. Podczas tych spotkań umożliwiamy całym rodzinom odkrywanie świata przyrodniczego i szczęśliwe nicnierobienie w stupociechowym ogrodzie. Zajęcia wymyślamy tak, by coś ciekawego znalazło się zarówno dla dzieci - maluszków i starszków jak i dla dorosłych.

Warsztaty realizują: Asia Kasztelaniec, Gosia Kędzierzawska, Asia Salwicka, Magda Siciarek, Karolina Tarapata, Monika Sejbuk-Radziwonka.

Dzika sobota 17 lutego w godz. 15-18. Bilet można kupić tu: www.ekobilet.pl/stopociech >>

Bilet podstawowy 80 zł (dziecko + rodzic). Drugie i kolejne dziecko ze zniżką 10%. Jeśli przychodzicie z rodzeństwem w miejscu kod zniżkowy wpiszcie rodzina10. Maluszki w wózkach, które towarzyszą starszemu rodzeństwu - bezpłatnie.

Bilet cegiełka na ogród - 200 zł. Kupując ten bilet, pomagasz dbać o ogród i wspierasz Fundację Sto Pociech w staranich o to, by mogła nadal działać w tym miejscu. 

- Prosimy o ubranie dostosowane do pogody i takie, które można zabrudzić. Uwaga! Nie straszny jest nam chłód, przelotny deszcz, mżawka, śnieg - nadal działamy w ogrodzie. Jeżeli w dniu spotkania pogoda uniemożliwi działanie (ulewny deszcz, wichura) zmienimy datę wydarzenia 

- Podczas zajęć jest przerwa na wspólnyposiłek. Zabierzcie przekąski dla całej rodziny. Zapraszamy też na kawę i małe conieco do stupociechowej kawiarenki.

- Regulamin uczestnictwa w zajęciach jest tu >>>. Sprawdź zasady zwrotów w przypadku rezygnacji z zajęć.

Przeczytaj o początkach Ogrodu Stu Pociech

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top