Współpraca

Sale Stu pociech możecie wynająć na własne działania. Szczególnie te, na które zapraszacie dzieci, rodziców i całe rodziny, ale nie jest to warunek konieczny. Preferujemy dłuższą współpracę, ale możliwa jest też organizacja okazjonalnych wydarzeń, spotkań i warsztatów. Chcemy lepiej wykorzystać czas, kiedy stała załoga odpoczywa:)
Poniżej krótki opis przestrzeni:

Czytaj więcej...

O Ogrodzie Stu Pociech

Nasz ogród znajduje się przy budynku Fundacji na Warszawskim Nowym Mieście. Trudno uwierzyć, że takie miejsce zachowało się w centrum wielkiego miasta.

Czytaj więcej...

Sprawozdania

Co roku publikujemy sprawozdania z naszej działaności, poniżej linki do dokumentów:

Czytaj więcej...

O Fundacji Sto Pociech

Fundacja Sto Pociech działa na rzecz rodzin z dziećmi i prowadzi na warszawskiej Starówce ośrodek wsparcia, profilaktyki i integracji. Działamy 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora. Prowadzimy zajęcia, spotkania i konsultacje dla różnych grup odbiorców - dla rodziców (mam, tatów, babć), dla dzieci od 0 do 9lat oraz dla całych rodzin.

Czytaj więcej...

Zarząd i rada fundacji

ZARZĄD FUNDACJI:

Katarzyna Dołęgowska-Urlich - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Szulc-Salwicka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Milencka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marlena Szymczyk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agata Ziółek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

10 lat Fundacji Sto Pociech

Sto w jednym, czyli o fundacji Sto Pociech

Kawiarenka, ogród, warsztaty. Rodzice i dzieci. Zajęcia stolarskie, grupy psychoedukacyjne. Lodowe lampy, i mini-wulkany. Teatrzyk, randka dla rodziców, buszowanie po krzakach, wspólne śpiewanie.

Czytaj więcej...

Misja

Działamy na rzecz rodzin z dziećmi. Tworzymy miejsce sprzyjające budowaniu relacji, spotkaniu rodziców z dziećmi, z innymi i ze sobą samym
Wspieramy dorosłych w byciu wystarczająco dobrym rodzicem i pomagamy w trudnych sytuacjach

Czytaj więcej...

Zespół fundacji

Fundacja Sto Pociech powstała z inicjatywy rodziców.
Fundacja Sto Pociech powstała z powodu dzieci.
Sto pociech mają z niej jedni i drudzy.

Czytaj więcej...

Statut

poniżej pełen tekst statutu ze zmianami od 01.03.2022

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Czytaj więcej...

Back to Top