1,5% na OPP

Bardzo prosimy pamiętajcie o nas przy składaniu PITa. Nasz numer KRS: 0000 278 980

 

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Twój 1,5% podatku pomaga w odkrywaniu jasnej strony bycia rodzicem.

Kiedy rodzi się dziecko, jest największym cudem świata dla swoich rodziców i wszystko co się wokół niego dzieje przesycone jest radością. Cudowne są nóżki, buciki, kupki i pieluszki malucha. Przebywanie w jego bliskości daje nam moc i dużo radości. Możemy góry przenosić. A potem bywa różnie - czasem dobrze, a czasem trudno, nudno, nijako. Pojawiają się zmęczenie, znużenie, pośpiech, irytacja. Bywamy zaabsorbowani, nieuważni, odkładamy radość na okazję urodzin, Bożego Narodzenia czy wakacji.

W Stu Pociechach próbujemy zatrzymać dla Was czas i zatrzymać Was. Pomagamy złapać chwile, które pędzą nie wiadomo dokąd. Dać na luz. Złapać dystans. Spojrzeć na codzienność z innej perspektywy. Nie wymyślamy fajerwerków. Duża część naszych działań inspirowana jest tym, co dzieje się w domu. Czasem dodamy trochę barw, czasem użyjemy znanych sprzętów niezupełnie zgodnie z przeznaczeniem… Przygotowujemy przestrzeń do cieszenia się tym, co znajome i zwyczajne. Oswajamy też trudne, niechciane uczucia - złość, frustrację. Słuchamy. Jesteśmy dla Was.

Aby odprowadzić 1,5% podatku na rzecz Fundacj Sto Pociech zaloguj się na podatki.gov.pl (podając pesle lub nip), znajdź swój wypełniony e-PIT i wpisz nasz numer KRS: 0000 278 980.

I jednocześnie bardzo dziękujemy za Waszą hojność w poprzednich latach. Za jeden procent dla nas i dla odwiedzających nas rodzin serdecznie dziękujemy i życzymy Wam stu pociech każdego dnia :))

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top